Mieszkania na sprzedaż Piaseczno – kultowa oferta mieszkaniowa dla każdego

Przedsiębiorstwo Kawalerki Piaseczno to niezwykle skuteczna firma z tradycjami. Jej początki sięgają już roku 1980. Toteż może się ona pochwalić ogromnym doświadczeniem, kompetencją tudzież fachowością w swojej specjalności. W czasie funkcjonowania udało się nam zakończyć wspólne projekty między innymi z takimi cenionymi markami jak F.B.H. Twardziak, Elbud-System, STEBUD Sp. z.o.o., CEKOM, Novi Budex, „Siarkopol” Tarnobrzeg. Jak również Urzędem Gminy w Gorzycach lub uroczym Zamkiem w Baranowie Sandomierskim. Do naszych najważniejszych dokonań zaliczają się dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane na ulicy Topolowej w Mysiadle i również dwa budynki w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane na ulicy Ustronnej w Żabieńcu.

Tym co wyróżnia naszą propozycję „Nowe mieszkania Piaseczno” jest najwyższa w zestawieniu z ogromnie atrakcyjną ceną jakość każdej poszczególnej inwestycji. Nasi użytkownicy zawsze są na pierwszym miejscu, praktycznie w każdej sytuacji uwzględniamy ich prośby i uwagi. Budowle mieszkalne naszego autorstwa stanowią nie tylko bardzo dobrze zrobione, nowoczesne architektonicznie lecz też funkcjonalne, „przyjazne” i bardzo dobrze usytuowane.

Obecnie w swojej ofercie mamy dwa kameralne budynki naziemne z czterema kondygnacjami, układającymi się z wielu różnej wielkości mieszkań – od mniejszych, trzydziestodwumetrowych do obszernych siedemdziesięciometrówek. Istotną atrakcją są spore zielone tarasy, obecne na parterze. Na wyższych piętrach do apartamentów dobudowane są wystarczająco rozległe balkony. Dodatkowym udogodnieniem są windy jak również podziemne garaże, w jakich może znaleźć miejsce postojowe odpowiednio 55 pojazdów i 24 pojazdy. Do tej ilości dołożyć należy jeszcze dostępne dla wszystkich mieszkańców dodatkowe 23 miejsca już na poziomie gruntu, z czego dwa to miejsca dla niepełnosprawnych.

Oba budynki znajdują się w Piasecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>